Hliníkové kování pro vstupní dveře RICHTER RHD.005.92.F4
Neohodnoceno
Značka: Richter Czech
Hliníkové kování pro vstupní dveře
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 2827.01
Neohodnoceno
Značka: Richter Czech
Koncesionář pro zabezpečení
Koncesionář zabezpečení
Nejsme pouze e-shop
Kamenný obchod
Kamenný obchod
Praha 8, Švábky 2
Důvěryhodnost
Důvěryhodnost
Na trhu již od roku 1992
Česká firma
Česká firma
100% český kapitál
Hliníkové kování pro vstupní dveře Klika pevně uložena ve štítu. Zakryté šrouby na vnitřním štítu kování. Dodáváno standardně pro tloušťku dveří: 72 – 92 mm - po zkrácení čtyřhranu a šroubů od tloušťky dveří 40 mm Rozteč: 92 mm Balení vč. čtyřhranu 8 x 8 mm, 3 ks spojovacích šroubů M6 x 100 mm a vrtací šablony, 3 ks záslepných krytek na šrouby. Hmotnost netto: RHD.005 - 0,53 kg Povrchová úprava: F4 – bronzový fluorcarbon